Sora Naegino - info

17. ledna 2010 v 11:53 | Tokomo |  Kaleido stage
SORA NAEGINO
Krevní skupina: 0
Vlasy: Fialové
Oči: Hnědé
Narození: 23.11
Výška: 160 cm
Věk: 16 let
Národnost: Japonsko
Charakter: Snaživá , Laskavá , Důvěřivá , Soutěživá , Kamarádská


Sora je neuvěřitelně potrhlá, ale to prostě k ní patří. Je milá a neopouští své přátelé. Jako malé jí zemřeli oba rodiče a tak se jí ujal adoptivní rodiče. Je odhodlaná a taky tvrdohlavá a právě proto ji všichni mají tak moc rádi. Má mladší sestru Jume.... a ona jediná vidí kejklíře (později i Layla a Rosseta)
Sora Naegino je dívka,která se rozhodla odjet do USA,aby si splnila svůj sen - stát se opravdovou Kaleido Star!
Pozor Spoiler!!!
Prošvihla konkurz,ale Kalos jí nakonec stejně přijal. Trénovala,zdokonalovala se, až nakonec hrála i hlavní role - Malá mořská víla. Její "přítel" Kejklíř jí vykládá čas od času z karet a ona se tak dozvídá o své budoucnosti. Sora je jediná,kdo vidí Kejklíře, protože je opravdu oddaná jevišti. Později ho začne vidět i Layla Hamilton - nejlepší akrobatka v Kaleido Stage. Kejklíř řekne Soře o Legendárním akrobatickém čísle. Jeho podstatu však neprozradí. A proto se Sora a Layla vydají na nebezpečný trénink. Legendární číslo (jako 2.dvojice v historii) dokážou, ale Layla už nemůže nikdy vystupovat. Leiliným snem je od té doby Sora. Později se v Kaleido Stage objeví nejúžasnější akrobat Leon Oswald, který nemá rád nikoho, pouze sebe a neznámou Sofii, na kterou neustále myslí. Snaží se Soru shodit a dosáhnout největšího vrcholu. Sora se ale nevzdává a snaží se mu vyrovnat.V tu chvíli se v Kaleido Stage objeví May Wong, která chce všechny Sořiny plány překazit. Stanou se z nich soupeřky. May se stane Leonovou partnerkou. Leon,nebo-li Bůh Smrti nepovažuje May za svou rovnocennou partnerku. Sora se po té rozhodla,že přestane soupeřit. Chce se stát Kaleido Star a vytvořit představení v Kaleido Stage bez soubojů - to je její sen. Později se Leon ukáže jako něžná bytost a začne Soře říkat Sofie. Leon se o Soru bojí a mermomocí chce,aby se stala jeho partnerkou.
Sora je neuvěřitelně potrhlá, ale to prostě k ní patří. Je milá a neopouští své přátelé. Jako malé jí zemřeli oba rodiče a tak se jí ujal adoptivní rodiče. Je odhodlaná a taky tvrdohlavá a právě proto ji všichni mají tak moc rádi. Má mladší sestru Jume.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama