Duben 2010

Kuroshitsuji - Postavy

25. dubna 2010 v 17:05 | Tokomo
dd

Jméno: Ciel Phantomhive (シエル・ファントムハイヴ, Shieru Fantomuhaivu)
Věk: 12-13
Rasa: Člověk
Povolání: Ředitel společnosti rodiny Phantomhive

O Cielovi: Rodina Phantomhive byla už řadu let známá výrobou hraček a sladkostí pro děti. Ovšem po smrti Cielových rodičů zdědil tuto firmu on a teď ji má nastarost. Ovšem k tomu, aby byl schopen utáhnout celé jejich panství potřeboval schopného komorníka. Proto upsal svou duši démonovi, Sebastianovi, který je jeho pravou rukou a chrání ho. Ciel nosí černou pásku přes pravé oko, protože má v něm pentagram, který je jako důkaz smlouvy, kterou uzavřel se Sebastianem.

dd
Jméno: Sebastian Michaelis (セバスチャン・ミカエリス, Sebasuchan Mikaerisu)
Věk: Neznámý
Rasa: Démon
Povolání: Komorník domácnosti Phantomhive, Cielův sluha

O Sebastianovi: Sebastian je komorník domácnosti Phantomhive a působí jako Cielův bodyguard, jelikož ho vždy ochraňuje. Sebastian často zdůrazňuje, že je Pekelný sluha (Nebo také démon a komorník) Sebastian udělá vše, co mu Ciel poručí - bez ohledu na to, jak nesplnitelný úkol to je. Sebastianovým posláním je chránit Ciela a být mu po boku do samotného konce. Jakožto démon je velmi silný a rychlý. 

dd
Jméno: Meilin (メイリン)
Věk: Neznámý
Rasa: Člověk
Povolání: Služka domácnosti Phantomhive

O Meilin: Meilin je nadšena svou prací, ale je velmi nemotorná a nešikovná. Většinu svých prací zkazí, jelikož je moc zbrklá. Je stydlivá a když po ni někdo něco chce, většinou zrudne a koktá. Je zamilovaná do Sebastiana, takže je ještě nemotornější, když je Sebastian na blízku. Nosí veliké brýle, které si odmítá sundat. Ty brýle ale zakrývají její oči, což ji ubírá na kráse.

rr

Jméno: Bardroy (バルドロイ, Barudoroi)
Věk: Neznámý
Rasa: Člověk
Povolání: Kuchař domácnosti Phantomhive

O Bardroyovi: Bardroy, neboli také Bard, je domácí kuchař amerického původu. Pokud někdo neocení kulinářské umění, není zrovna nejklidnější. Věří, že vaření je umění, zatímco Sebastian si myslí, že cokoli, co Bard uvaří, se skládá z dřevěného uhlí a karcinogenů. Nikdo neví, zda potraviny, ze kterých vaří, jsou skutečně jedlé.ff


Jméno: Finnian (フィニアン, Finian)
Věk: Neznámý
Rasa: Člověk
Povolání: Zahradník domácnosti Phantomhive

O Finnianovi: Finnian, neboli také Finny, je domácí zahradník. Někdy je ale také docela dost nemotorný a nebo se dokáže pro něco nadchnout tak, že nedává pozor na svou práci. Je velmi veselý a bezstarostý, takže je většinou vidět s úsměvem na tváři.

Jméno: Tanaka (タナカ)
Věk: Neznámý
Rasa: Člověk
Povolání: Správce domácnosti Phantomhive


O Tanakovi: Tanaka je správce domácnosti Phantomhive. Nikdo vlastně neví, co Tanaka celou tu dobu dělá kolem domu, krom toho, že sedí a popíjí čaj. Jeho reakce na jakoukoli situaci (bez ohladu na to, jak divná to situace je), je jen úsměv. Jinými slovy, Pan Tanaka je tak trochu jedna velká záhada.


Jméno: Lau (劉(ラウ))
Věk: Neznámý
Rasa: Člověk
Povolání: Vedoucí pobočky v čínské obchodní společnosti

O Lauovi: Lau je původně představen jako vedoucí pobočky v čínské obchodní společnosti anglických operací a jako známý Ciela a Madam Red. I přes jeho podivné chování k Cielovi se zdá, že jeho podnikání je legální. Lau působí velmi vesele a většinou ej spatřen s pobaveným úsměvem na tváři.Jméno: Angelina Durless (マダム・レッド, アンジェリーナ・ダレス)
Věk: Neznámý
Rasa: Člověk
Povolání: -

O Angelině: Angelina je známá jako Madam Red. Je vdova po zesnulém Baronu Barnettovi a teta Ciela, tudíž sestra jeho matky. Ovšem Ciela pokládá za vlastního syna, jelikož ona sama děti nemá. Ona, i její starší sestra Rachel, byly zamilovány do Cielova otce, Earla. Ten si ale vzal její sestru. I přes to ho Angelina nikdy nepřestala milovat.Jméno: Elizabeth Middleford (エリザベス・ミッドフォード)
Věk: Neznámý
Rasa: Člověk
Povolání: -

O Elizabeth: Elizabeth, neboli Lizzie, je sestřenice Ciela a zároveň jeho snoubenka. Lizzie zná Ciela od dětství a oba dva k sobě mají velmi blízko. Lizzie je velmi pěkná, veselá a má slabost pro roztomilé věci, tudíž i pro Ciela.Jméno: Angela (アンジェラ)
Věk: Neznámý
Rasa: Anděl
Povolání: Služka Lorda Henryho Barrymore

O Angele: Angela je služka Lorda z Houndswothu. Na první pohled působí velmi mile. Finnian se do ní zpočátku zamiloval, jelikož je velmi krásná. Působí jako normální člověk, ale brzy se Finny dozví, že Angela je nějak spojená s organizací, která zabila Cielovi rodiče.
Jméno: Pluto
Věk: Neznámý
Rasa: Pekelný ohař
Povolání: -

O Plutovi: Pluto byl zpočátku divoký pes, který ohrožoval Houndsworth. Ovšem poté ho vzali na Cielovo panství, kde ho Sebastian ochočil, i přes to, že nesnáší psy. I když je to pes, dokžá se měnit na člověka. Pluto záčíná být žárlivý, pokud se mu nedostane mnoho pozornosti. Poslouchá Sebastiana rozkazy a Finnian má na starosti venčení.
Kuroshitsuji - recenze

25. dubna 2010 v 16:56 | Tokomo
ff

"Stojí pomsta svých blízkých opravdu za ztrátu duše?"

No nepřipomíná vám to něco? Pamatujete doby, kdy jste jako malí (možná i teď) četli pohádky o upisování duše čertovi? Pak jste doma - přesně tohle Kuroshitsuji je. Začneme ale pěkně popořádku.

 Ciel Phantomhive je dvanáctiletý lord stojící v čele rodiny Phantomhive. Je divné, že někdo tak mladý stojí v čele tak mocné rodiny? Vysvětlení je nasnadě. Cielovi rodiče byli brutálně zavražděni a jejich sídlo vypáleno do základů. Co by udělal normální člověk? No rozhodně ne to, k čemuž se odhodlal Ciel. Místo aby se zhroutil, tak uzavřel smlouvu s démonem - když mu pomůže najít a zabít vraha jeho rodičů, dá mu svou duši. A tak se Ciel objevuje na svém panství s velice schopným a oddaným služebníkem, kterému neřekne jinak než Sebastian.

Co je vlastně tenhle sluha zač a proč slouží lordu Phantomhive? Na první pohled je to velice schopný sluha, který zastane v rodinném sídle veškerý chod panství. Na druhý pohled zjistíte, že Sebastian je ve skutečnosti oním démonem, se kterým uzavřel Ciel kontrakt.

Na důkaz smlouvy, kterou známe jako otřepané podepsání krví, je Cielovo oko (obyčejně zakryto páskou) zapečetěno pentagramem, který má na ruce i Sebestian, a který dává Cielovi moc k rozdávání příkazů Sebastienovi, který je zas musí bezpodmínečně splnit.

Celé anime se odehrává v duchu jakési detektivky, přičemž Ciel a Sebastian vyšetřují různé případy a setkávají se s různými možnými i nemožnými kreaturami jako je třeba bláznivý shinigami milující Sebastiana, démonický pes nebo třeba hrobník nazývaný Undertaker s morbidním smyslem pro humor.

  Důležitými postavami jsou i další sloužící v sídle Phantomhive. Zahradník Finian obdařený nadlidskou silou, kuchař Bard, který každé jídlo vyhodí do povětří a služka Maylene, která svou neohrabaností pomalu likviduje celý dům. Co mají ale společného? Jen to, že všichni mají tajemnou minulost a všechny na sídlo přivedl Sebastian.

Jak už jsem se výše zmínila, celé anime je vlastně taková detektivka postupně odhalující střípky z minulosti hlavních postav a také částečné nastínění pravé podoby Sebastiana. V celé anime se objevují různé kousky z mytologie a legend, takže dodává celému příběhu na tajemnu (ne že by to s přítomností Sebastiana potřebovala). Celkově má anime 24 dílů a je vidět, že autoři při jeho tvorbě přemýšleli, protože celý děj je rovnoměrně rozdělený, takže se divák po nástinu další episody rozhodně jen tak od obrazovky neodtrhne. Navíc v Kuroshitsuji nechybí i humorné scény, jež příběh patřičně odlehčují a není pro diváky tak složitý na pochopení ^_^

Zdroj-sekai.cz

Kuroshitsuji - obrázky

24. dubna 2010 v 12:18 | Tokomo
dd
ww
ee
ss
dd
dd
dd
dd
ss
kk
ss
dd
dd
ee
dd
dd
ee

Sebastian Michaelis

23. dubna 2010 v 16:32 | Tokomo
Asi se divíte nač to divný jméno xD ,ale já toho chlapa zbožňuju ^^.A kdo y řekl staromódní tak jak by ne když pochází z 19. století a navíc je to démon.Škoda že jsem se nenarodila o těch pár tisícovek dřív.
rr

ee
ee
Sebastian Michaelis
rrrr
ee
rrr
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis
Sebastian Michaelis
Sebastian Michaelis
Sebastian Michaelis
Sebastian Michaelis
Sebastian Michaelis
rr
řř
Sebastian Michaelis


řetězák 2

13. dubna 2010 v 19:09 | Tokomo |  nezařazené

1. Jméno: Lucie
2. Přezdívky:
žádné,ale 1 kluk mi  říká královna moře nebo královna slunce XD
3. Narozeniny:
19.10.
4. Místo narození:
Olomouc
5. Znak zvěrokruhu: Váhy
6. Pohlaví:
žena
7. Třída:8.třída
8. Škola: Fakultní základní škola Dr.Milady Horákové
9. Funkce:
10. Město: Olomouc
11. Celé nick jméno:
Tokomo
12. Barva vlasů:
předtím světle hnědá až blond teďka tmavě hnědá
13. Délka vlasů:
14. Barva očí:taková zakalená zelená
15. Hlavní rys: snílek ^^
16. Výška:
170
17. Jizvy: především na ruce
18. Brýle: nn
19. Piercing: nn
20. Tetování: radši ne
21. Pravák nebo levák: Pravák

Párty na blogu vampire-diaries-team

13. dubna 2010 v 18:08 | Tokomo
No chvíli jsem uvažovala jestli se mám do tohohle přihlásit ,ale nakonec jo.Ani nevím co to přesně bude xD.Baby

13. dubna 2010 v 17:40 | Tokomo |  Naruto
Před několika dnama jsem narazila na 1 obrázek ,který se mi zaryl do srdce.Asi jsem magor ,ale kreslenější mimina se mi líbí víc než reálnější : D ale posuďtě sami
ee


Trinity blood postavy

7. dubna 2010 v 17:43 | Tokomo |  Trinity Blood
 • Alessandro XVIII: Alessandro postrádá přesvědčení a důvěru v sebe, a stále očekává Francesco nebo Caterina o radu. Přesto, že je papež, on je schopen rozhodovat o svém vlastním, tak on je v podstatě loutkové pravítko.
 • ff


 • Kardinál Francesco di Medici: Harbouring silnou nenávist pro upíry, on často se střetává s jeho mladší sestrou, kardinál Caterina, v jejím pronásledování pro vyjednávání a diplomacii.
  Nemá kompromis, a setrvávají u reakcí s násilím, často dělat rozhodnutí, která bude stát životů nevinných lidí, "ve jménu Boha". Ústav Inkvizice je pod jeho velením. On je také známý jako vévoda Toskánska.
 • ee


 • Kardinál Caterina Sforza (na základě Caterina Sforza): žena pevné vůle a odhodlání, Caterina Sforza vede speciální operace skupiny AX, sub-sekce ministerstva zahraničních věcí. Zatímco její podřízení často řeší případy, které zahrnují podrobovat nebo vymýcení nepoctivých upíry, to rozhodně podporuje uzavření míru s říší a koncepce upíry a lidi co-existující v míru. Ona je také známá jako vévodkyně z Milána.
 • dd

 • Alfonso D'Este (na základě Alphonso d'Este): arcibiskup z Kolína nad Rýnem, je strýc, aby Alessandro XVIII, Francesco a Caterina.
  Mít ztratil papežské volby, aby jeho synovec pět roků v minulosti, má chovat zášť a spolupracoval s Rozenkreuz Orden pomocí Tichý Hluk stroj decimovat Říma.
 • dd

 •   AX zmocněnci:
  •   Abel Nightroad (Codename: Crusnik): katolický kněz, který se zdá být nic víc než neohrabaná, chybí-smýšlející blázen na povrchu. Po pravdě řečeno, on je Crusnik, upír extrémní síly. Ale i přes jeho sílu, on dodržuje zásady pacifismu a často odmítá úplně zabít jeho oponenty.
  • dd

  • Noelle Bor (Codename: Mistress): Část personálu Ax, její síla je schopnost číst myšlenky, a co se bude podobat jasnovidnost.Ona vyjádřila romantické pocity vůči Abel.
  • dd

  • Hugue de Watteau (Codename: Sword Dancer): ovládat nůž-zaměstnance jako jeho zbraň, může Hugue snadno zápas průměru upíra v boji. Má umělé údy, které zvyšují jeho rychlost a sílu. Hugue byl syn šlechtické rodiny, než nastoupil do AX.
   Jeho celá rodina byla záhadně zavražděn a on se snaží vypátrat pachatele hledat pomstu. Má sestru, který unikl porážce, ale ona je v současné době chybí, pravděpodobně odvezen do vraha.
  • ff

  • Kate Scott (Codename: Iron Maiden): Sestra Kate se obvykle projevuje jako hologram (ačkoli, zvědavě, se zdá, mohl projekt se téměř kdekoli na světě, navzdory nedostatku snadno viditelné projektor).
   Její povinnosti zahrnují předávání zpráv, shromažďování informací, a co je nejdůležitější, kapitán bitevní lodi Iron Maiden. Ona byla původně od Albion (série 'název pro Anglii).
  • dd

  • (Codename: pistolník): Otec Tres je bitva android, který ovládá dvě zbraně a spolupracuje s cool, neúnavné výkonnosti. Jeho slovní zásoba a funkce jsou spíše omezené na bojové situace, ale tam byly případy, kdy se zobrazuje emoce. On je velmi loajální k Caterina Sforza.
  • rr


  • Esther Blanchett: osvobozena od města Istavan (série 'jméno pro Budapešť), sestra Esther vyrůstal s jeptiškou, Ctihodná matka Laura, kteří s ní zacházel jako dceru.
   Když Abel setká ní, ona právě zavraždil muže, aby pomstil Laura. Živé, hvězda-formoval mateřské znaménko zdobí její stranu, značení ji jako Albionion "hvězda naděje".Tato značka později ukáže jí, aby se součástí královské rodiny Albion, a ona vystoupí na trůn, aby se stala královnou.
  • rr

  • Václav Havel (Codename: Know víra): Jeho zvláštní schopnost je opticky maskovat sebe.(Poznámka: Václav Havel byl první prezident Česká republika, stejně jako spisovatel a dramatik.)
  • dd
   William Wordsworth Walter (Codename: Professor): profesor na univerzitě v Římě, otec Wordsworth často přichází s bizarními vynálezy - z nichž některé práce, a další skončil jako velkolepé selhání.
   On byl původně od Albion a používá se Isaak Fernand von Kämpfer na spolužáka ve Londinium University.Oba byli vyloučeni po práci na sporný experiment.
  • dd
   Leon Garcia de Asturias (Codename: Pampeliška): Pro neznámém zločinu, on byl uvězněn. Poslední případ, že by ve spolupráci s AX (v epizodě 7, nikdy zem) snížila jeho trest na dvacet let.
  • rr
   Monica Argento (Codename: Black Widow): Narodila se na bohaté a mocné mafie. Má schopnost teleportovat sebe a pevné věci z jednoho místa na druhé. Její zbraně jsou dvě dýky růže.
  • ff
   Kaya Syokka (Codename: Gypsy Queen): Nejmladší člen Ax agentury na 15. Ona používá ventilátor jako zbraň. Zabila Kasper von Neuman.
  • ff
   Ústav inkvizice:
  • Brother Petros (také známý jako rytíř Destruction): vedoucí oddělení inkvizice.
   Jeho zbraň je obrovský mechanický kopí s názvem "The" Screamer, a nosí rozsáhlé, těžké brnění, který má vestavěný jetpack.
  • ff
   Sestra Paula (také známý jako Lady of Death): Petros 'sekunda-v-příkaz. Další smrtelná žena s její dvojče čepelí. V její ilustrace, bylo doprovázeno slovy "kacíři zabít všechny, bez ohledu na to být muž, žena nebo dítě."

  • Brother Matthaois (také známý jako ďábel Maroka): ex-žoldáka, který byl zapojený do mnoha válek, než on vstoupil do církevní služby. Jeho název je odvozen z jeho účasti v obležení Maroka.
   To bylo v té bitvě, že on se setkal otec Leon Garcia, proti níž vykonával zášť od té doby.
  • Sister Simone: Sestra Simone:
  • Brother Andreas: Bratr Andreas:
  • Brother Philippos: Brother Philippos:
  • Brother Jacob-Side A: Bratra Jakuba-Side:
  • Brother Bartholomaios (také známý jako HC-IIX): kyborg ze stejné řady jako Tres Iqus, on nese velkou zbraň s názvem 'poplatky ex machina'. Po incidentu v 'Kovová chrt', jeho stav je neznámý.


Trinity blood opening

7. dubna 2010 v 17:03 | Tokomo |  Trinity Blood
Podle mě úžasný opening,hudba oblbující xD

Dress - BUCK-TICK


kagami no mae de kimi to madoromu usubeni no yubisaki
sono te wa fui ni yowa sa wo misete kuchibiru wo fusaida
ano hi kimi to yakusoku wo kawashita
ima wa futari omoi dasezu ni

taikutsu na uta ni mimi wo katamuke mado no soto mitsumeru
boku wa doresu wo matoi odotte miseyou neratteru kai oshiete
itsu ka kaze ni sarawarete yuku darou
ima wa futari omoi dasezu

boku wa naze kaze no you ni kiri no you ni ano sora e to ukabu yowa ga nai naze
hoshi no you ni tsuki no you ni subete tsutsumu ano yoru e to shizumu hane ga nai aa

wasurenai de ai afureta ano hibi
kimi no kao mo omoi dasezu ni
itsu ka kaze ni kaki kesarete yuku darou
ima wa futari omoi dasezu

boku wa naze kaze no you ni kiri no you ni ano sora e to ukabu yowa ga nai naze
hoshi no you ni tsuki no you ni subete tsutsumu ano yoru e to shizumu hane ga nai aa

boku wa naze kaze no you ni kiri no you ni ano sora e to ukabu hane ga nai naze
kono ai mo kono kizu mo natsukashii ima wa itoshikute itami dasu


Ouran High School Host Club - postavy

6. dubna 2010 v 18:21 | Tokomo |  Ouran High School Host Club

Amakusa Benio
Benio je prezidentkou Zuka klubu na škole St. Lobelia. Stejně jako Tamaki i Benio flirtuje s jinými dívkami a velmi si oblíbila Haruhi. V její škole se jí říká Benibara-sama.
Casanoda Ritsu
Casanoda je mistrem nejsilnější skupiny yakuzy v Japonsku. Vypadá sice děsivě je ale vcelku milý, i když se dost často a rychle rozčílí. Jako jediný, mimo Host club, ví, že Haruhi je dívka. Ostatní mají sklony říkat mu všelijak od Casanovy po Bossa Novu.
Fujioka Haruhi
Fujioka Haruhi je velice milá, roztomilá a tichá dívka. Potom co zničila vázu v Host clubu je nucena tam pracovat do té doby, než splatí dvůj dluh. Po smrti matky se začala starat o domácnost a stejně jako ona se chce stát právníkem. Je jediná kdo od sebe rozezná Kaoru a Hikaru. Nejvíc se bojí hromů.
Fujioka Kotoko
Kotoko byla Haruhiina matka, která zemřela, když Haruhi byla ještě malá. Byla velmi chytrá, krásná a pracovala jako právnička. Možná měla velmi blízko k fanynkám Zuka klubu.
Fujioka "Ranka" Ryoji
Ranka je Haruhiin otec a pracuje jako tranvestita v jednom baru. Byl původně bisexuál, ale po smrti manželky se zcela oddal své práci transvestity, protože by nikdy nemohl milovat jinou ženu.
Haninozuka Mitsukuni
Mitsukuni má přezdívku Honey-sempai, Takashi je jediný kdo mu říká pravým jménem. V Host clubu má image Loti-shota. I přes svůj vzhled desetiletého dítěte je velice silným bojovníkem. Nejradši má sladké, svého plyšového králíčka Usa-chana a Takashiho.
Hitachiin Hikaru
Hikaru má dvojče Kaoru a chodí společně s Haruhi do třídy. I když mají Haruhi rádi oba, Hikaru své city vůči ní dává více najevo. Už odmala s Kaoru hráli hru Který z nás je Hikaru? Ovšem jediný kdo zná odpoveď je Haruhi. Naschvál s Kaoru svádí Haruhi, aby Tamaki začal žárlit.
Hitachiin Kaoru
Kaoru je mladší než jeho dvojče Hikaru. Většinou zůstává stranou a následuje svého bratra. Kaoru je více ohleduplnější k pocitům ostatních než Hikaru. Před tím, než vstoupili do Host club měli s Hikaru "svůj svět" a "všechno mimo jejich svět" , proto nikdy neměli s nikým jiným žádný vztah.
Houshakuji Renge
Renge je otaku. Zatímco žila ve Francii zidealizovala si Kyouyu a přijela za ním do Japonska, kde už zůstala a stala se samozvaným managerem Host clubu.
Maihara Chizuru
Chizuru je viceprezidentkou Zuka klubu. Nikdy nemá nic proti aktivitám klubu a dost často napomáhá, aby věci byly ještě horší než jsou.
Morinozuka Takashi
Takashi je ve stejném ročníku jako Honey-sempai a je nejvyšším a nejsilnějším členem klubu. Je také šampionem v kendu. Mimo jiné je Takashi bratrancem Honeyho a v Host clubu má představovat wild-type.
Nekozawa Umehito
Nekozawa nenávidí světlo a miluje temnotu. Je prezidentem klubu Černé magie. Na ruce má loutku Belzenefa, pomocí níž proklíná lidi. Tamaki je přesvědčený, že jeho kletby opravdu fungují. Má mladší sestřičku Kirimi.
Ootori Kyouya
Kyouya je neskutečně inteligentní chlapec a velmi dobře umí zacházet s účetnictvím. Je třetím synem v rodině, takže žádná zařivá budoucnost se mu neotvírá. Byl jako první přítelem Tamakiho a pomohl mu založit Host club.
Suou Tamaki
Tamaki je napůl Japonec a napůl Francouz. Je zakladatelem Ouran host clubu a má utvělou představu, že on je tatínek, Kyouya je maminka a jejich klub je jedna velká štastná rodina.
V Host clubu představuje krále a je u zákaznic nejoblíbenější. I když Haruhi pokládá za svou "dceru" je do ní zamilovaný, ale vlastně si to ani neuvědomuje.
Tsuwabuki Hinako
Hinako je poslední z důležitých členů Zuka klubu, je nejmladší a asi nejaktivnější.

Nana - postavy

6. dubna 2010 v 18:04 | Tokomo |  Nana

Ren Honjo
Věk: 22 let
Ren byl dříve kytarista Black Stones ,ale odešel od nich a stal se basákem Trapnest.Než ovšem odjede dostane od Nany řetízek se zámkem od kterého má klíč jen Nana.Dohodli se,že ho Nana odemkne až jejich vztah skončí. To se ovšem nestalo ani přes dlouhé odloučení těch dvou. Ren je docela velký kamarád Nobua,který je taky dal dohromady s Nanou.Ti dva..to je dvojka..U nich se vždycky nasměju..ještě když jde o Reiru. (Pozn. Upe srandovní scénka: Ren říká Naně.."No..já jdu psát texty pro úžasnou a krásnou Reiru..a z Nany se za ním jenom kouří :D).Když Nana dojela do Tokya dala jí a Rena dohromady Hachiko.Koupila sobě a Naně lístky na koncert Trapnest.


Ouran High School Host Club - episody

3. dubna 2010 v 11:22 | Tokomo |  Ouran High School Host Club
1 .episoda

2. episoda

3. episoda

4. episoda

5. episoda

6. episoda

7. episoda

8. episoda

9. episoda

10. episoda

11. episoda

12. episoda

13. episoda

14. episoda

15. episoda

16. episoda

17. episoda

 18. episoda

19. episoda

20. episoda

21. episoda

22. episoda

23. episoda

24. episoda

25. episoda

26. episoda